MOŽNOSTI DOPRAVY A PLATBY

Nad 40 eur je doprava ZADARMO.

Doprava v rámci Slovenskej republiky*

* Časy doručenia sú vypočítané na základe informácií uvádzaných jednotlivými dopravcami, a hoci máme s ich dodržiavaním doteraz len pozitívne skúsenosti a termíny sa dodržiavajú, od momentu, keď zásielku odovzdáme na prepravu, sú, žiaľ, naše možnosti zabrániť alebo predísť prípadným komplikáciám či zdržaniu pri doručovaní kuriérom/poštou nulové. Ďakujeme za pochopenie.

Červenou farbou sú označené dočasne upravené možnosti dopravy (platí do odvolania).

Zásielkovňa (2,80 €) – D+2 – dočasne nedostupné

Praktická sieť výdajných miest v rôznych obchodoch, reštauráciách a kaviarňach po celom Slovensku. Vybratá pobočka ťa upovedomí o uložení zásielky, ktorú si môžeš ísť vyzdvihnúť, keď ti to vyhovuje. Objednávky prijaté do 20.00 odosielame nasledujúci pracovný deň a čas doručenia je spravidla dva pracovné dni odo dňa podania zásielky na našom podacom mieste. (V praxi to teda znamená, že ak si niečo objednáš v pondelok do 20.00, dostaneš to na výdajné miesto vo štvrtok.) Pri platbe prevodom na účet objednávky odosielame nasledujúci pracovný deň po prijatí platby.

Doručenie na poštu (2,50 €) – D+1/D+2

Balík odosielame Slovenskou poštou. Tá ťa následne upovedomí o uložení zásielky, ktorú si môžeš ísť vyzdvihnúť, keď ti to vyhovuje. Objednávky prijaté do 20.00 odosielame nasledujúci pracovný deň a čas doručenia je jeden až dva pracovné dni odo dňa podania zásielky na pošte. (V praxi to teda znamená, že ak si niečo objednáš v pondelok do 20.00, dostaneš to na poštu v stredu alebo vo štvrtok.) Pri platbe prevodom na účet objednávky odosielame nasledujúci pracovný deň po prijatí platby.

Kuriér na adresu (3,50 €) – D+1

Ak ti viac vyhovuje, keď balíček dôjde pohodlne za tebou, odporúčame ti využiť tohto kuriéra. Objednávky prijaté do 20.00 odosielame nasledujúci pracovný deň a čas doručenia je dva pracovné dni odo dňa odovzdania zásielky dopravcovi. (V praxi to teda znamená, že ak si niečo objednáš v pondelok do 20.00, dostaneš to týmto kuriérom vo štvrtok.) Pri platbe prevodom na účet objednávky odosielame nasledujúci pracovný deň po prijatí platby.

Doprava do Českej republiky

Dopravu do ČR sme museli nateraz zrušiť. Ospravedlňujeme sa.

 

Platba

Priama platba na bankový účet (bez poplatku)

Klasický spôsob bezhotovostnej úhrady. Pri potvrdení objednávky ti mejlom pošleme všetky potrebné informácie na vykonanie platby a po pripísaní peňazí na účet tovar expedujeme hneď na ďalší pracovný deň. Tovar z takejto objednávky budeme držať rezervovaný počas jedného týždňa. Ak objednávku počas neho nevyplatíš, pred uplynutím tejto lehoty ti pre istotu napíšeme, či si nezabudol/-a, lebo to sa môže stať každému. Ak na tento e-mail nezareaguješ (napr. že o tovar stále máš záujem) a ani objednávku nevyplatíš, zrušíme ju a tovar uvoľníme pre iných zákazníkov.

Platba kartou online (bez poplatku)

Jednoduchá, rýchla a bezpečná platba pomocou platobnej brány, na ktorú budeš automaticky presmerovaný/-á po odoslaní objednávky. Platba nám nabehne hneď, takže ak objednávku pošleš do 20.00 h, odošleme ti ju hneď na ďalší pracovný deň.

Dobierka (1,20 €/1,50 €)

V tomto prípade za tovar zaplatíš až pri jeho preberaní na pošte, na výdajnom mieste Zásielkovne alebo u kuriéra. Cena 1,50 € platí pre doručenie kuriérom. Prečo si za dobierku účtujeme poplatok? Dopravcovia tento spôsob platby považujú za doplnkovú službu, ktorej spracovanie si vyžaduje dodatočné úkony, preto sa za ňu u nich dopláca.