ZAO

Keď David Reccole, inšpirovaný filozofiami zenbudhizmu a taoizmu a ich rešpektom k prírode, zakladal francúzsku značku Zao Essence of Nature, mal za sebou viac ako 10 rokov skúseností v oblasti biokozmetiky. Jeho vízia sa zakladala na udržateľnosti, nízkej uhlíkovej stope a produktoch zo 100 % prírodných ingrediencií z ekologického hospodárstva.

Zao je značka luxusnej ekologickej dekoratívnej kozmetiky vyrábanej v Taliansku a Francúzsku. Všetky jej produkty sú 100 % prírodné, organické, netoxické, bezlepkové, netestované na zvieratách a od roku 2018 aj vegánske. Na pokožke vydržia celý deň a pritom ju vyživujú, obnovujú a zároveň upokojujú.

Spoločnosť dbá na udržateľnosť svojich produktov a snaží sa o nízku uhlíkovú stopu, čím aktívne prispieva k ochrane planéty.
Hlavným zdrojom pri výrobe jej produktov je bambus, ktorý predstavuje symbol dlhovekosti, sily, výdrže a flexibility. Drevo získané z udržateľne pestovaných bambusov sa používa na výrobu štýlových, elegantných a odolných obalov. Prášky, listy a oleje extrahované z tohto stromu sa vďaka svojim skrášľovacím a zdravotným vlastnostiam používajú vo všetkých produktoch. Inovatívny dopĺňací systém ešte zvyšuje udržateľnosť a cenovú efektívnosť.

Zao sa snaží nasledovať etický a udržateľný prístup v súžití s prírodou. Vyzerať krásne by nemalo znamenať ubližovať sebe, zvieratám či planéte. Keďže pokožka absorbuje až 60 % z toho, čo na ňu dáš, spoločnosť Zao do svojich produktov nikdy nedáva toxické látky.

Produkty sú vyvíjané oddaným tímom milujúcim zdravý životný štýl, a preto obsahujú len čisté ingrediencie, prírodné pigmenty, jemné textúry a elegantné farby, ktoré si ťa podmania.

Zobrazuje sa 1 – 12 zo všetkých 13 výsledkov

Zobrazuje sa 1 – 12 zo všetkých 13 výsledkov