THE HUMBLE CO.

Spoločnosť The Humble Co. vznikla v roku 2013 vo Švédsku a jej produkty sú v súčasnosti dostupné v tisíckach obchodov a zubných kliník po celom svete. Pomocou nich sa snaží spôsobiť takú malú revolúciu v oblasti starostlivosti o zuby a pritiahnuť do nej ekologickejšie a sociálnejšie princípy.

Všetky jej produkty vznikli v úzkej spolupráci so zubármi, ktorí dozerali na priebeh všetkých fáz výroby. Zubárom je aj samotný zakladateľ značky, Noel Abdayem, pre ktorého je dôležitá dokázateľná efektívnosť toho, čo ponúka, preto sa v spoločnosti starostlivo zameriavajú na opakované testovanie a dolaďovanie zubných kefiek, nití, pást a ústnych vôd do dokonalosti.

Okrem účinnosti si spoločnosť zakladá na kvalite svojich produktov, na zvýšení ekologickosti výroby, balenia aj následnej likvidácie produktov do najvyššej možnej miery, priamočiarej komunikácii a v neposlednom rade na sociálnej zodpovednosti. Preto je aj hlavným sponzorom nadácie Humble Smile Foundation, ktorá materiálne aj vedomostne pomáha zvyšovať povedomie o dôležitosti starostlivosti o zuby v tých častiach sveta, kde sa tejto téme nevenuje dostatok pozornosti. Tým umožňuje predchádzať zbytočnému trápeniu, ktoré so sebou prinášajú problémy so zubami (okrem bolesti je to aj strata zubov, vynechávanie školy a rôzne pridružené psychické a fyzické problémy).

Okrem toho sa The Humble Co. zameriava na boj s plastovým odpadom, keďže každoročne sa na svete vyhodí viac ako 3,6 miliardy plastových kefiek, ktoré končia na skládkach a v oceánoch, kde škodia životnému prostrediu. Jej produkty obsahujú alternatívne materiály (papier, rastlinný škrob, bambus), čím pomáhajú znižovať svoju ekologickú stopu.

Sú schválené americkým úradom FDA, neobsahujú BPA, majú certifikáty od spoločnosti Vegan Society (Vegan) a PETA (Cruelty Free) a pasty majú organické zloženie, ktoré potvrdzuje štandard Natrue.

Zobraziť jediný výsledok

Zobraziť jediný výsledok