SCHMIDT’S NATURALS

Značka Schmidt’s Naturals vznikla v roku 2010, keď si Oregončanka Jaime Schmidt, ktorá sa usilovne venovala vymýšľaniu produktov, čo zdraviu jej rodiny iba prospejú, uvedomila, že práve prírodné dezodoranty ponúkané na trhu sú v tomto smere ozaj neuspokojivé. Všetok čas, ktorý výskumu a vymýšľaniu receptúry venovala, sa vyplatil, a jej dezodoranty sa čoskoro začali predávať v obchodoch a obchodíkoch aj na internete po celej severozápadnej Amerike.

Medzi kľúčové hodnoty tejto značky patrí používanie pochádzajúcich z prírody a udržateľnosť pri získavaní ingrediencií aj samotnej výrobe. Zakladá si tiež aj na tom, aby zostala cruelty-free, a preto sú jej produkty vegánske a netestované na zvieratách (Leaping Bunny). Neobsahujú hliník, parabény, propylénglykol, ftaláty, a ani lepok či umelé vône. Ich zloženie tvorí sóda bikarbóna, marantový prášok, kokosový a jojobový olej, bambucké maslo, kandelilový vosk, esenciálne oleje a vitamín E. Rad na citlivú pokožku neobsahuje sódu bikarbónu a miesto toho je v ňom hydroxid horečnatý.

Sú presvedčení, že všetko toto sa dá dodržať aj bez toho, aby utrpela kvalita a účinnosť produktu, a takisto neustále pracujú na tom, aby ich prírodné produkty boli dostupné širokej verejnosti.

Ak ťa táto značka zaujala, pozri si aj článok o nej alebo našu recenziu.

Zobraziť jediný výsledok

Zobraziť jediný výsledok