PRESERVE

Eric Hudson sa už od svojho detstva stráveného vo vidieckej časti západného Massachusetts najlepšie cítil pod holým nebom. Po mnohých rokoch práce vo svete financií a poradenstva ho jeho láska k prírode inšpirovala k tomu, aby svoje profesionálne skúsenosti pretavil do ochrany životného prostredia.

Pri štúdiu vtedajších recyklačných systémov si všimol jednu vec. Recyklovalo síce viac ľudí, no veľmi málo výrobcov recyklovaný materiál znovu využívalo. A preto v roku 1996 Eric založil spoločnosť Preserve, ktorej hlavnou misiou je využívať zemské zdroje efektívnejšie a zodpovednejšie.

No a kde lepšie začať, než pri každodennej nevyhnutnosti, akou je zubná kefka. Eric na vývoji recyklačného procesu, identifikovaní vhodných recyklačných zdrojov a návrhu dizajnu spolupracoval so zubármi, vedcami a inžiniermi. Konečný elegantný a charakteristický vzhľad nakoniec vytvoril jeho otec, Fred Hudson, automobilový a lodný dizajnér.

Spoločnosť Preserve je dnes stále oddaná znižovaniu negatívneho vplyvu ľudstva na Zem a prináša produkty, ktoré sú dobré pre ľudí aj planétu (má certifikáciu B Corp). Z jogurtových téglikov vyrába zubné kefky a z obalov na jedlo riad. Pomocou inovácií v oblasti udržateľných materiálov, recyklačných systémov a špičkového dizajnu sa jej podarilo vytvoriť štýlové produkty, ktoré sú dokonalým spoločníkom na každý deň a majú minimálny dosah na životné prostredie.

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky