KVITOK (NAVIA)

Kozmetika Kvitok® (predtým známa pod názvom Navia) je výnimočnou slovenskou značkou, ktorá si získala mnoho fanúšikov nielen na Slovensku (nás dvoch tiež a veľmi radi ju používame, preto sa tešíme, že nám pribudla do ponuky).

Jej zakladateľka Martina má za sebou štúdium na lekárskej fakulte a neskôr inžinierske a doktorandské štúdium v oblasti chémie, čo jej umožňuje porozumieť fungovaniu ľudského tela, študovať súvislosti medzi vplyvom konkrétnych chemických zlúčenín na naše zdravie a tieto poznatky pretaviť do tvorby logicky premyslených, no stále prírodných receptúr. Je presvedčená, že len spojením prírodnej liečivej sily a testovaných vedeckých účinkov konkrétnych látok sa dá dosiahnuť účinné a bezpečné zloženie bez škodlivín.

Ako prvá slovenská ručne vyrábaná kozmetika sa od roku 2019 môže pochváliť certifikátom Leaping Bunny (HCS), ktorý na základe súboru prísnych kritérií zaisťuje, že žiaden výrobok (vrátane jednotlivých zložiek) nie je testovaný na zvieratách a je teda zaručene cruelty-free.

Zobrazuje sa všetkých 7 výsledkov

Zobrazuje sa všetkých 7 výsledkov