JĀSÖN

Značka JĀSÖN® vznikla v roku 1959, keď sa skupinka Kalifornčanov rozhodla vniesť trochu vietor do rýchlo sa meniaceho kozmetického priemyslu, ktorému dominovali veľké spoločnosti a množstvo chemikálií. Ich hlavnou ideou bolo vytvorenie produktov z jednoduchých, bezpečných a šetrných ingrediencií, ktoré by boli oslavou prírody a jej liečivých pokladov. Preto nie div, že jej názov, pochádzajúci z gréčtiny, sa dá preložiť ako „liečiteľ“.

Aj keď sa na čele spoločnosti JĀSÖN®  vystriedalo už niekoľko generácií, nikdy nepoľavila zo svojich zásad: vytvárať kozmetiku, ktorá je bezpečná, zdravá a účinná. Bezpečnosť produktov je jej kľúčovou hodnotou, preto neustále vyhodnocuje ich zloženie a aktualizuje zoznam látok, ktoré podľa najnovších výskumov nie je dobré používať. Takisto je už od začiatku striktne proti testovaniu zvierat, o čom svedčí certifikát Leaping Bunny.

Spoločnosť okrem toho spolupracuje s organizáciou CARE®, ktorá už viac ako sedemdesiat rokov vytvára projekty na pomoc pri boji s chudobou a sociálnou nespravodlivosťou. Ich spoločný program Empower Her through Education podporuje guatemalské dievčatá v školskom veku a finančne aj ľudsky pomáha ich komunitám.

Zobrazuje sa 1 – 12 zo všetkých 21 výsledkov

Zobrazuje sa 1 – 12 zo všetkých 21 výsledkov