FAIR SQUARED

Pre nemeckú značku Fair Squared je kľúčová transparentnosť a férovosť k ľuďom, prírode aj zvieratám. Spolupracuje s výrobcami z niektorých z najchudobnejších častí sveta a nadväzuje s nimi férové, dlhodobé a udržateľné partnerstvá. Cieľom takejto fairtrade spolupráce je podporiť drobných farmárov a pracovníkov a pomôcť im zlepšiť pozíciu na medzinárodnom trhu.

Emisie, ktoré vznikajú pri výrobe produktov, si spoločnosť Fair Squared dala analyzovať nezávislou organizáciou ClimatePartner, a od júna 2017 ich kompenzuje investovaním do rôznych projektov na ochranu klímy a zlepšovania životných podmienok ľudí. V súčasnosti pomáha financovať čisté a efektívne tlakové hrnce pre miestne rodiny v indickej oblasti Raichur.

Svojou filozofiou a produktmi chce prispieť k férovejšej, ekologickejšej a udržateľnejšej budúcnosti. Preto sa môže pochváliť certifikáciou Fair Rubber e. V., Fair Label Organisation (FLO), NATRUE, Vegan Society, PETA, Halal a FSC®. Z jej ponuky u nás nájdeš zatiaľ vegánske kondómy.

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky